Artykuły o moto

Najciekawsze artykuły o motoryzacji. Spójrz poniżej.

Filtry oleju powinny okazać się sprawdzane

Posted on
filtr oleju
Author: Sunny
Source: http://www.flickr.com
Niektóre elementy pojazdu powinny polepszyć wygodę podróży

Istnieją części wyposażenia wozu, bez których ten nie jest w stanie się przemieszczać, lecz istnieją też takie elementy, które posiadają raczej zlecenie poprawić wygodę jazdy oraz nie wpływają na sprawność wozu. Do jednej i drugiej kategorii wliczają się filtry, gdyż mamy takie, bez których spokojnie pojazd ma szansę działać oraz takie, bez których nie będziemy w stanie nazbyt daleko pojechać. Dlatego warto się dowiadywać jakie posiadamy filtry oraz jak często powinniśmy je zmieniać.
Read more >>

Jak troszczyć się o schludność wnętrza auta?

Posted on
samochód
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Każdy kierowca wie, że o auto należy systematycznie dbać. Wymieniamy ogumienie, filtry, ale często zapominamy o konserwacji środka. Warto poświęcić mu trochę więcej uwagi, gdyż odpowiednia konserwacja poszczególnych fragmentów sprawi, iż będą służyły przez długi czas. Jak uczynić to prawidłowo za pomocą należytych środków?
Read more >>

W jaki sposób odnaleźć dobry serwis samochodów?

Posted on
samochód
Author: Militaru Alin Cristian
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto ma samochód doskonale wie o tym, że niestety nierzadko się on psuje i wymaga systematycznego serwisowania. Winniśmy o powyższym pamiętać, gdyż brak odbywania przeglądów jak i wykonywania koniecznych napraw może istotnie skrócić żywotność naszego auta. By nasz samochód dłużył nam możliwie najdłużej powinniśmy głównie odnaleźć w naszej okolicy renomowany warsztat samochodowy, jaki świadczy usługi na odpowiednio wysokim poziomie. Jak to zrobić?
Read more >>

Auto – jak za niego nie przepłacać?

Posted on
samochód
Author: mick alto
Source: http://www.flickr.com
Niejeden kierowca usiłuje zwykle troszczyć o swoje auto, jak tylko może. W końcu zakup samochodu to spory wydatek, na który decydujemy się zazwyczaj raz na kilka lat. Wcześniej długo odkładamy niezbędną sumę, zbieramy grosz do grosza, odmawiając sobie najróżniejszych rzeczy. Wiemy, że auto jest nam niezbędne i że sobie bez niego nie poradzimy. Jest to więc priorytet, ważniejszy niż jakiekolwiek zakupowe kaprysy albo przyjemności. Czasem zdarza się również, że swoje auto kupujemy na kredyt.
Read more >>

Jak poprawić jakość użytkowania pojazdu?

Posted on
samochód
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Samochód posiada wiele osób, lecz nie zawsze jest to model z naszych marzeń. Dodatkowo, dużo aut jest względnie wiekowych, toteż jakość ich użytkowania zostawia dużo do życzenia. Jeżeli nie dysponujemy odpowiednimi środkami, żeby zakupić nowe auto, możemy pomyśleć nad skorzystaniem z pomocy podmiotów, jakie zajmują się naprawami jak i modernizacjami samochodów. Co mogą nam one zaoferować?
Read more >>

Doskonałej jakości urządzenia do prac polowych

Posted on
ciągnik
Author: dailyinvention
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej znaczących liderów w produkcji maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz maszyn do prac w ogrodzie jest amerykańska firma Deere&Campany. Do wiodących firm w produkcji maszyn rolniczych należy również wywodzący się z Niemiec koncern Deutz-Fahr.
Read more >>

Przechowalnia opon nie okazuje się być kosztownym pomysłem - czytaj na ten temat nieco więcej

Posted on
opony
Author: EveryCarListed P
Source: http://www.flickr.com
Zawsze musimy posiadać zamienne opony

Wszyscy zaznaczą, że opony, które mamy zamontowane przy samochodzie powinny być właściwie dopasowane do czynników pogodowych. Lecz w jakim miejscu mamy przechowywać te cztery opony, które w konkretnym momencie nie są wykorzystywane? Niektórzy posiadają garaże, albo dostatecznie spore piwnice, ale co mamy wykonać, kiedy my nie posiadamy takich miejsc, a chcemy mieć opony trzymane w bezpiecznym miejscu, tak aby nikomu nie zawadzały i co istotniejsze, aby nie było nic, co mogłoby wpłynąć na ich jakość?
Read more >>

Motoryzacja – z jakiego powodu ten sektor obecnie rozwija się dosyć sprawnie?

Posted on
samochód
Author: Joe Hunt
Source: http://www.flickr.com
Naprawdę dużo rodzin w Polsce posiada własne auto, w niektórych przypadkach nawet kilka. Rynek samochodowy w ostatnim czasie rozwija się błyskawicznie. Ogromnym zainteresowaniem wyróżniają się dziś w pierwszej kolejności samochody używane, a w związku z tym, jest również zapotrzebowanie na części zamienne. Auto, jakie jest w użyciu przez 10 lat musi mieć zmienione niektóre elementy, by dobrze działać. Nie można się więc dziwić, że części samochodowe warszawa są dosyć często kupowane, a ich wybór jest faktycznie szeroki.
Read more >>

Jak polepszyć silnik naszego pojazdu?

Posted on
samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że motoryzacja stanowi niesłychanie istotną dyscyplinę naszej powszedniości. Użytkowanie przez nas samochodów ma obecnie miejsce na kolosalną skalę, co oczywiście przekłada się na podwyższenie naszego poziomu mobilności. Zasadniczo powinno się uświadomić sobie, że znacząca część naszego społeczeństwa całkowicie nie wyobraża sobie chwili, gdyby niespodziewanie środki transportu miały zniknąć z użytku.
Read more >>

Solidne dywaniki gumowe honda przydadzą się w wszelkim aucie, zwłaszcza w złą pogodę

Posted on
Honda
Author: sideways jdm
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo każdy człowiek, jaki zda sprawdzian na prawo jazdy, pragnie posiadać swój osobisty pojazd, który będzie stosowany na wiele sposobów. Niegdyś przeprowadzono ankietyzację pośród mieszkańców naszego kraju, w jakiej zadawane były pytania jaki szczegół, który posiadają jest dla nich najbardziej pomocny. Pośród jednych z na ogół powielanych odpowiedzi znalazł się bezsprzecznie wymieniony samochód. Nie ma się z jakiego powodu zdumiewać, dlatego że samochód daje nam dużo sposobności i zwłaszcza zapewnia realizowanie wielu zadań, połączonych chociażby z wykonywaniem zakupów, docieraniem do pracy i wieloma innymi.
Read more >>

Jakie możliwości mają kierujący ciężarówkami w przypadku, gdy pojazdy, którymi jeżdżą się gdzieś zepsują.

Posted on
Ciężarówka, tir
Author: Barry Lewis
Source: http://www.flickr.com
Samochody ciężarowe stanowią obecnie jeden z najpopularniejszych środków transportu. Codziennie setki tysięcy ciężarówek przez całą dobę przemierzają drogi między różnymi miejscowościami, tak żeby na czas dostarczyć transport. Jednak kierujący ciężarówkami w trosce o bezpieczeństwo muszą przestrzegać ściśle określonych zasad dotyczących czasu jazdy, więc nie mogą jechać 24 godziny na dobę.
Read more >>

Jak najczęściej wygląda przyszłość starych aut, jak się zabrać za renowację zabytkowego wozu.

Posted on
Samochód amerykański
Author: pyntofmyld
Source: http://www.flickr.com
Większość zwykłych, popularnych pojazdów po przejeżdżeniu iluś lat w pewnym momencie zostaje oddana na złom. Będzie to wynikać z faktu, że wartość ich jest tak niewielka, że po prostu nie opłaca się ich dalej w żaden sposób naprawiać. A z kolei oddanie na złom jest jedynym legalnym sposobem na to, aby w zgodzie z prawem dało się pozbyć wraku auta.
Read more >>

Motoryzacja, pielęgnowanie auta oraz korekta nadwozia w specjalnych warsztatach

Posted on
piękne auto
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Gdy kupujemy samochód, bez względu na to czy pojazd z salonu czy też używany, to niesamowicie o niego dbamy. Przecież wydaliśmy na niego pieniądze, więc chcielibyśmy, by dobrze się prezentował. Istotne jest dla nas by było w nim czysto. Jednak mamy tak na początku, po pewnym czasie przestajemy zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Nie jest to jednak odpowiednie podejście.
Read more >>

Nie ulega wątpliwości, że wypożyczalnie samochodów Rzeszów to sposób na niedrogie zaopatrzenie się w dodatkowe pojazdy w firmie, choć nie jedyny

Posted on
jadący samochód
Author: GpsGuardian
Source: GpsGuardian
Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga w pierwszym rzędzie odpowiedniego rozplanowania pieniędzy, tak, by starczyło na wszystkie niezbędne wydatki. Nierzadko jednak, mimo wyraźnych chęci nie mamy możliwości zapłacić za każdą niezbędną rzecz czy operację. W takim wypadku należy poszukiwać innych, dogodnych rozwiązań. Jednym z takich elementów wymagających większych nakładów pieniężnych jest zakupienie samochodów służbowych. Tego rodzaju inwestycja jest z reguły kosztowna i wyraźnie obciąża firmowy budżet, w szczególności, jeżeli przyjdzie nam zakupywać więcej niż jedno auto czy samochody ciężarowe. Jak rozwiązać ten problem, jeśli nie jesteśmy w stanie zakupić nowych pojazdów do firmy?
Read more >>

Kilka wartościowych informacji, o których trzeba pamiętać podczas wybierania felg do swojego pojazdu

Posted on
felga samochodowa
Felgi ze stali, w które są przeważnie wyposażane nowe auta, co prawda pełnią swoje zadanie, ale co do ich wyglądu można mieć spore zastrzeżenia. Część kierowców próbuje ratować sytuację montując na nich kołpaki, ale to jest jedynie namiastka tego, co mogą zaoferować alufelgi. Wprawdzie kosztują one znacznie więcej od felg ze stali, będą również wymagać nieco większej dbałości, ale za to zdecydowanie lepiej się prezentują.
Read more >>

Akcesoria samochodowe idealne na wyjazdy

Posted on
samochód
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Urlopowe wojaże własnym środkiem transportu to absolutna wolność oraz możliwość dotarcia do interesujących miejsc. Ale by w pełni korzystać z własnego środka transportu, nie narażać się na dodatkowe koszty tudzież niedogodności, powinniśmy przygotować się do wyjazdu.
Read more >>

Jak zabezpieczyć auto przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi panującymi w zimie na drogach?

Posted on
akcesoria samochodowe
Author: jeremyg3030
Source: http://www.flickr.com
Zima to trudny okres dla samochodów. Aura za oknem wpływa bardzo źle na stan pojazdów. Jednostki, jakie zawsze przejmowały się niesamowicie tym w jakim stanie jest ich auto, usuwając zaraz każde zabrudzenie, zimą muszą uzbroić się w cierpliwość. Na drodze jest często mokro, co spowodowane jest zwiększoną ilością opadów deszczu oraz śniegu. Błoto nie sprzyja zachowaniu czystości. Jakbyśmy chcieli czyścić auto sami, lub wybierać się do myjni za każdym razem gdy się troszkę pobrudzi, stracilibyśmy mnóstwo pieniędzy, czasu i sił. Dobrze jest natomiast, zdając sobie sprawę z tego jak kiepskie warunki czekają nasz pojazd w porze zimowej, przygotować auto chociaż w jakimś stopniu przed niszczącym wpływem zimowej aury.
Read more >>

Z jakimi propozycjami wychodzi do ludzi wypożyczalnia krakowska?

Posted on
Autobus
Author: Kuruman
Source: http://www.flickr.com
Wybór ofert wynajmu autobusów czy busów nieustannie się zmienia. Fachowcy od dawna uwydatniają, że bez wątpienia warto zestawiać ze sobą kolejne oferty, aby znaleźć szybko dla siebie tę szczególnie korzystną. Autobusy do wynajęcia w Krakowie są w bardzo korzystnych cenach, co może spowodować, że również klienci z reszty miast pojawiają się niezwykle często.
Read more >>